Вітаю всіх читачів!

Радий, що ви відвідали мій проект, сподіваюся, знайшли для себе щось цікаве і корисне. На даній сторінці публікую коротку інформацію про себе і даному блозі.

Отже, кличуть мене Чмелик Андрій (в онлайні -  GERCOH ), живу і працюю в Львівській області. Професійну діяльність можна віднести, мабуть, до веб-розробки, займаюся безпосередньо створенням сайтів. Так як робота тісно пов'язана з всесвітньою павутиною, то тематика блогів і заробітку в мережі не могла залишитися мною не поміченою. Правда, зайнятися власним проектом зважився лише цього року всеж таки наважився.

З того моменту витекло немало часу, я дізнався багато цікавого, розвинув свої навички, познайомився з іншими блогерами, ну і, звичайно, напланували безліч проектів на майбутнє. Хочеться працювати повністю віддалено, автономно, можливо, тільки лише над своїми проектами, хоча заглядати наперед не буду. Зараз мені 23 роки, я повний сил і ентузіазму продовжувати займатися блогом, а також плавно перебиратися на заробіток в мережу.

Контакти:

VK: id65765293
Електронна пошта: andrij.chmelyk@yandex.ru
Якщо говорити про даний проект коротко, то можна сказати, що він присвячений Інтернету і всього, що з ним пов'язано. Досить поглянути на список категорій. Я пишу про те, з чим стикаюся в онлайні, що знаходжу цікавого, як працюю і т.п.