Всі російськомовні спонсори, представлені на цьому сайті, перераховують зароблені Вами гроші на Ваш рахунок електронній фінансовій системі Webmoney. Деякі з цих спонсорів перераховують гроші і на інших  інші платіжні системи, такі як  Liqpay, Яндекс гроша та інші. Але Webmoney на сьогоднішній день є найпоширенішою системою електронних платежів на території  СНД. Крім того гроші Webmoney легко обналичиваются і за обналичивание, наприклад за перерахування на пластикову карту, або поштовий переказ Webmoney бере відносно невеликий відсоток. Також якщо Ви збираєтеся працювати на іноземних буксах (спонсорах), зароблені там гроші Вам перераховуватимуть на Ваш рахунок Alertpay. У інтернеті багато міняв які обмінюють бакси з Алерта на Webmoney.
    Тому для заробітку в інтернеті просто необхідно мати рахунок в  системі Webmoney.


     1. Для реєстрації гаманця в Webmoney натискуємо сюди - РЕЄСТРАЦІЯ в WEBMONEY
     2. Вводимо свій реальний номер мобільного телефону. (Не бійтеся з Вас ніхто не зніме за це гроша - це серйозна електронна система, а не черговий лохотрон).
     3. Заповнюємо сторінку персональними (реальними) даними. (Якщо Ви  надалі почнете добре заробляти в інтернеті, то Вам краще, аби ці дані були реальними)
     4. Тиснемо продовжити. На вказаний в реєстраційній формі е-майл прийде лист в якому буде Ваш реєстраційний код. Його потрібно буде скопіювати і вставити  у форму перевірки е- майл.
     5. Після цього до Вас на телефон прийде SMS з числовим кодом, який потрібно буде вставити у відповідне поле  реєстраційної форми.
      6. У завершенні реєстрації придумайте і введіть пароль і введіть символи з картинки.
      7. Далі Ви побачите "гаманці: ні, але можна створити.
      8. Тиснемо на "можна створити". Вибираємо валюту гаманців (рублі, долари і т. д.).

    Таким чином ви реєструєте найпростіший Webmoney Keeper Mini (Веб Ваб Кіпер Міні) - найпростіший кіпер для початківців. Він виконаний у вигляді легкого сайту і не вимагає установки на комп'ютер.

    Webmoney Keeper Mini має ряд фінансових обмежень і не має доступу до всіх можливостей системи Webmoney.

    Тому, якщо ви збираєтеся працювати і заробляти в інтернеті я рекомендую після реєстрації Webmoney Keeper Mini  виконати наступний крок - встановити на комп'ютер один з більш просунутих кіперів: Webmoney Keeper Classiс (для персонального комп'ютера) або Webmoney Keeper Light (для КПК) або Webmoney Keeper Mobile (для мобільника). Більшість використовує Webmoney Keeper Classiс.
Для підключення Webmoney Keeper Classiс потрібно зайти у вже створений вами аккаунт Webmoney Keeper Mini на вкладку Меню і натискувати на кнопку "включити" напроти позиції Classic і потім ОК.
Для завершення реєстрації потрібно скачати  кіпер і встановити на комп'ютер. Установка стандартна, весь час тиснемо "Далі". До складу інсталятора Webmoney Keeper Classiс  входить розширення для браузеру WebMoneyAdvisor, яке здійснює безпеку ваших фінансів
.