Поштовик WMmail.ru - один із старих російських спонсорів.


Даний поштовик пропонує 5-рівневу систему рефералов (10%, 5%, 2%, 1%,  1%).
    Мінімальна сума виплати складає всього  10 центів! Це надзвичайно актуально для початківців вебмастерів і буде плюсом.  Згадую, коли сам лише починав заробляти, то радів будь-якому заробленому  і придбаному центу. 
  Справжній спонсор пропонує користувачам обширні і всілякі методи  для заробітку:
  1) Читання оплачуваних  листів.
    Цей спосіб я вважаю відомий всім. Ви заходите на сайт,  реєструєтеся в нім і чекаєте. Вам в акаунт і на e-mail приходять листи  рекламодавців, ви їх читаєте і за це нараховуються гроші (за один лист  зазвичай 0.2 - 0,25 цента) В день приходить приблизно 20 листів. Це звичайно не  багато, але все таки для першого часу піде. Так само можна реєструватися в  декількох поштових спонсорах і збільшити свій заробіток.
  2) Серфінг.
    Серфінг це перегляд сайту рекламодавця за винагороду.  Винагородою можуть бути гроші або кредити. Серфінг буває ручним і  автоматичний. За ручний серфінг платять більше, але в нім потрібно вводити  контрольні числа, чтбы підтвердити що ви сидите за комп'ютером. Автосерфінг  можна включити на ніч і лягти спати. А вранці поглянути скільки ви запрацювали  :) На сайті wmmail.ru є обоє виду серфінгу, але доступні для перегляду сайтів  не так багато. Зазвичай максимальна кількість сайтів з'являється на початку кожної  години.
  3) Виконання завдань.
    Виконання завдань є самим прибутковим способом заробітку, але і  трохи більш складним. Завдання можуть бути різними. Від складності залежить оплата.  Зазвичай потрібно зайти на потрібний сайт, зробити пару-трійку кликів і ввести  контрольне число або слово яке знайдете на певній сторінці. Так само  може бути запропоновано реєструватися на якому-небудь сайті за гроші, або  залишити коментар в потрібному місці. На wmmail.ru завдань дуже багато і ви без зусиль можете вибрати найбільш відповідне саме вам. Я коли активно виконував  завдання лише на цьому сайті заробляв по 50-90 центів в день лише на них.  Хоче додати що гроші не завжди виплачуються відразу. Інколи рекламодавець  спочатку повинен перевірити правильність виконання - в такому разі зазвичай  виплата приходить в середньому. через добу.
    Деякі нечесні на руку рекламодавці створюють завдання  і не оплачують їх. Система веде боротьбу з такими людьми блокуючи їх, але  постійно з'являються нові. До кожного завдання є коментарі де користувачі  пишуть складність його виконання а також чи отримали вони виплати.  Раджу обертати на цю увагу.
  4) Заробіток на рефералах.
    Рреферал це людина, що прийшла на сайт по Вашому засланню. З його  заробітку ви отримуватимете відсоток. Набирати рефералів потрібно! Своє реф заслання  і рекламні банери ви знайдете на сайті wmmail.ru у розділі  "Реферали/реферальниє ссылки"
  5) Купівля-продаж кредитів.
    Кредити купуються і продаються на біржі. Можна запрацювати на різниці  курсів. У системі вказані ціни за 1000 кредитів. Зазвичай раз на добу відбувається  скачок цін під час якого вигідно купувати або продавати кредити. Якщо ви  попадете в цей монент те вам повезло.
  6) Заробіток на іграх.
    Цей спосіб з'явився відносно недавно і полягає в тому, аби  обіграти суперника в одну з двох ігор. Спочатку ігри робиться ставка, в разі  перемоги виграш подвоюється. 

Моъм реферам я пропоную

0,03$ після реєстрації, підтвердження e-mail і прочитання листів + багаточисельні бонуси за завдання, читання листів і за перегляд сайтів в серфінгу, а також кнонкурсы від 0,10$.

Після реєстрації, на внутрішню пошту Ви одержите лист з паролем від архіву з інформацією, яка допоможе заробляти Вам до 10$ в день на WMmail.ru, деякі користувачі заробляють до 20$ в день на цьому проекті все залежить лише від вашого бажання, або можете викачати тут Руководство_по_работі_на_wmmail.

Скачати тут!!!

Чтобы стать моим рефералом и получить помощь и бонусы от меня, в строке Логин друга должен быть указан мой ник: AMNEZIA.