Обмінний сервіс e-obmen.net

e-obmen.net - сервіс цілодобового миттєвого обміну валют в автоматичному режимі. У даний момент працюють тільки за безготівковим розрахунком з усіма банками Росії та ПриватБанком України (Приват24). Обмін проводиться цілодобово, без вихідних і святкових днів. Для введення електронних валют встановлена мінімальна сума обміну 20USD. Для виведення та обміну за деякими напрямками встановлена мінімальна сума 1$.

Банер для реєстрації в обмінному сервісі е-obmen.net
Automatic Exchange E-obmen.net

Як правильно обміняти титульні знаки (валюту). Заходимо на сторінку ВВЕДЕННЯ/ВИВЕДЕННЯ титульних знаків і вибираємо напрям обміну. Під колонками - "Віддаєте"і "Отримуєте" видно всі напрямки обміну валют. Для прикладу - нам з Вами потрібна валюта PM USD. Так як я - житель України, то мене більше цікавить можливість покупки PM USD за LiqPay або Приват24. Наводжу на комп'ютері мишкою в колонці"Віддаєте" на валюту обміну і бачу в колонці "Отримуєте" що даний напрямок обміну є тільки для Приват24. Відразу дивимося "Резерв" - тут видно що грошей нам для обміну вистачить. Якщо у нас на картці Приват24 є гроші - то приступаємо до оформлення заявки.

Оформлення заявки. У колонці "Віддаєте" натискаєте на PM USD і переходимо на сторінку оформлення заявки. Тут все зрозуміло - просто будьте уважні при її оформленні. Після оформлення заявки вам зазначаються реквізити на які необхідно перевести грошові кошти. Після здійснення оплати необхідно повідомити сервіс про оплату, перейшовши по спеціальному посиланню, яку Ви побачите після оформлення заявки. Якщо Ви зробите оплату, але не повідомите про це сервіс протягом 30 хвилин з моменту отримання реквізитів - Ваша заявка буде відхилена, а гроші отримані від Вас (після перевірки менеджером) будуть повернуті (за вирахуванням комісії банку) на реквізити вказані Вами. Всі платежі на рахунок сервісу повинні підтверджуватися будь-яким зручним способом, наданому на сторінці "Контакти". Після того як Ви здійснили платіж та повідомили про це сервіс - сервіс підтверджує Ваш платіж та висилаємо лист про отримання від Вас оплати. Переклад титульних знаків на Ваш рахунок буде здійснений протягом 24 годин (зазвичай протягом 1 хвилини). Після завершення обміну на Ваш e-mail приходить лист про виконання заявки з деталями платежу. Також, якщо при оформленні заявки Ви поставили галочку і правильно ввели свій номер телефону на Ваш телефон також буде надіслано смс-повідомлення про виконання заявки. Важливо: номер телефону необхідно вводити у форматі 79ХХХХХХХХХ (для Росії) і 380ХХХХХХХХХ (для України). Знак " + " перед номером телефону НЕ СТАВИТЬСЯ!