Обмінний сервіс magnetic-exchange.com


magnetic-exchange.com - сервіс цілодобового миттєвого обміну в автоматичному режимі між валютами EuroGoldCash, C-gold, Pecunix, Solid Trust Pay, EgoPay, Liberty Reserve, Payza (AlertPay), Perfect Money і LiqPay. Також здійснюються введення і виведення електронних валют на рахунку в Приват24. Операції, пов'язані з введенням та виведенням електронних валют на рахунки банків проходять з участю оператора і займають від 15 до 30 хвилин в робочий час оператора (з 9:00 до 24:00 МСК). На даний момент сервіс пройшов всі перевірки з боку платіжних систем Liberty Reserve, Perfect Money Payza (AlertPay) і OkPay і доданий в список сертифікованих обмінних пунктів даних платіжних систем. Для своїх постійних клієнтів (зареєстрованих користувачів) сервіс надає накопичувальні знижки і спеціальні бонуси.

                                                          Банер для реєстрації на magnetic-exchange.com
                                                                              Magnetic Exchange - сервис обмена Perfect Money, LiqPay, Solid Trust Pay, EgoPay, Payza (AlertPay), Яндекс Денег, Payweb, RedPass, ePayments и Paxum

При необхідності отримання більш широких лімітів на операції і додаткових напрямків обміну (які не доступні для користувачів зі статусом "зареєстрований") Ви можете пройти процедуру верифікації аккаунта і отримати статуси Verified або Trusted.

Обмін валюти. Для того, щоб обміняти валюту необхідно авторизуватися на сервісі і натиснути на вкладку "Обмін". На сторінці вибираємо напрям для обміну. Приміром, я хочу придбати Рerfect Money, так як я житель України мені найбільш зручно це зробити за допомогою картки Приватбанку (Приват24). Прошу звернути увагу - за допомогою Приват24 Ви можете придбати (а також здати) без проблем найпопулярніші валюти Liberty Reserve, Payza (AlertPay) і Perfect Money. Дивимося картинку внизу.
На жаль, на момент виготовлення скріншота, Perfect Money USD відсутній у продажу - значить трошки треба почекати. Це буває з тієї простої причини, що даний напрямок обміну останнім часом дуже популярно. На відміну від Liberty Reserve і Payza (AlertPay) - Perfect Money російською мовою і працює практично зі всіма зарубіжними проектами. Натискаємо в графі "Отримуєте" на валюту яку купуєте і заповнюємо наступну форму.Заповнюємо всі поля дуже уважно - не забуваємо, що маємо справу з грошима ... зі своїми грішми! І натискаємо на "Продовжити". Якщо все заполненно правильно то Вам виставляється рахунок для оплати і переносить на сторінку платіжної системи для оплати. Далі все просто - з цієї сторінки авторизируемся в платіжній системі, перевіряємо виставлений нам рахунок до оплати, підтверджуємо оплату і нас знову переносить на сторінку обмінного сервісу. Всі!!! Якщо операція не вимагає участі оператора, то нарахування грошей відбудеться в автоматичному режимі. Якщо зажадає в протягом 20 хвилин. У мене обмін відбувається в автоматичному режимі! Будьте уважні при здійсненні обмінів! Не поспішайте! Усе ретельно заповнюйте і перевіряйте! І у Вас не буде ніколи проблем з обміном валют. Не забувайте залишати відгуки! Це допомагає розвитку сервісу!