WMZONA - єдиний поштовик в інтернеті, в якому можна щодня заробляти від 0.5$ без рефералів

     Якщо Ви реєструватиметеся на цьому сайті як мій реферал (по ссилці нижче або банер вищий) і працюватимете на цьому проекті, то додатково до свого заробітку Ви в автоматичному режимі отримуватимете від мене бонуси за перших 10 виконаних завдань і за кожних подальші 20 виконаних завдань (рефбек). Таким чином Ви отримуватимете половину доходу, який Ви принесли мені. Крім того, Ви отримуватимете додаткові бонуси від реферів другого і третього рівня, тобто людей які залучили мене в цей проект (МИ НЕ ЖАДІБНІ). Тому якщо і реєструватися  на WMzona, то тут!.

     Це не фінансова піраміда, тому що Ви  не вкладаєте НІ КОПіЙКИ- це рекламний бізнес інтернету. (Ми допомагаємо розкручувати сайти в інтернеті і  нам за це платять)!

Ні на одному поштовику Ви не заробити самі без рефералів стільки ж, як на WMzona.  Чому? Тому що  на Wmzona заробляють на виконанні завдань! А оплата за виконання завдань на Wmzona найвища!

Я на WMzona близько тижня кликав на листи, намагаючись набрати мінімалку для виводу - 50 центів, поки не спробував прискорити процес і не виконав пару завдань за 2 центи. У мене це зайняло хвилин десять (зараз пару хвилин). Кінцево це складніше чим просто клікати по рекламних силках, але якщо набити руку, все робиться моментально, а оплата значно більше! За бажання 50 центів на WMzona набираються за 20 хвилин

На доказ скрін (мого аккаунта). Лише на завданнях я заробив на WMzona майже 100 доларів. І це не межа.Натискаєте кнопку "реєстрацію" Ви побачите щось подібне:


Зліва буде кнопка "реєстрація".  Заповнюємо реєстраційну форму: ваш E-mail, Ім'я Прізвище, двічі пароль, число з картинки  і поставте галочку - "згоден з правилами системи.
 Як заробляти на WMzona?
    Якщо у вас ще немає рахунку в системі електронних платежів Webmoney, необхідно зареєструвати гаманець в цій системі - Реєстрація в Webmoney Надалі зароблені гроші вам перераховуватимуть на гаманець в системі Webmoney, який ви вкажете при замовленні виплати.    Заробляти тут можна відкриваючи оплачувані листи і виконуючи завдання. Відразу після реєстрації у вашому аккаунте буде декілька десятків оплачуваних "непрочитаних листів", так би мовити "підіймальні", для здобуття оплати читати їх необов'язково, досить відкрити в новій вкладці і після закінчення 30 секунд підтвердити перегляд листа, натискує потрібне число з картинки. Але надалі заробляти на листах буде складне, оскільки оплачувані листи з'являтимуться по 2 - 4 штуки в годину і аби запрацювати потрібно регулярно заходити в свій аккаунт.
    Тому, аби вас не спіткало розчарування, я пропоную відразу починати заробляти на завданнях.
    Детальна інструкція в картинках по виконанню оплачуваних завдань на WMZONA
   Найпростіші завдання для початківців - це клікові завдання. Оплата за клікові завдання  1 - 4 центи. Виконуються швидко.
  Аби  виконувати клікові завдання потрібно мати атестат в  Webmoney не нижче формального. Якщо у вас вже є атестат не нижче формального, вам досить в своєму аккаунті на WMzona  перейти - Налаштування - в самому низу знаходите кнопочку "Відновити дані з WM-аттестата", натискуєте, оновлюєте і вперед до клікових завдань.
    Якщо у вас атестат псевдоніма:
запустити Webmoney Keeper, натискувати вгорі "інструменти" - "інформація про себе" - редагувати дані на сайті сервісу Webmoney Transfer - перейти на сайт - натискувати зліва "отримати атестат" Прив'язується мобільний телефон(вводите номер в міжнародному форматі і вписуєте в поле отримане SMS) - ввести числовий  код -  і заповнити дані про себе (робиться безкоштовно шляхом заповнення паспортних даних, індифікаційного коду, місце проживання і.т.д).
    Краще вказувати реальні дані.
    Перевіряєте статус атестації(формальний атестат) і повертаєтеся на ВМ зону.У своєму аккаунте(Налаштування - в самому низу знаходите кнопочку "Оновити дані з WM-аттестата" натискуєте, оновлюєте і вперед до клікових завдань.
    Поділюся досвідом у виконанні завдань. У аккаунті зліва в розділі "Оплачувані завдання" вибираємо - "доступні для виконання". Далі вгорі "вибрати тип" - вибираємо або все, або "кл"  (тобто. клікові). З'являється список завдань.        Звертаємо увагу на статистику в квадратних дужках - кількість підтверджень, відмов, яка оплата. Підводимо мишку до "опис", з'являється опис завдання, тобто що необхідно зробити.   Якщо завдання владнує ставимо галочку "почати виконання" напроти вподобаних завдань. Після цього тиснемо "обробити відмічені завдання".
   Далі тиснемо в шапці  "виконувані" і виконуємо завдання.
   Як правило спочатку вас попросять почистити куки вашого браузеру і змінити IP адреса. Хто не знає як - дивися нижче.
   Виконуємо завдання в полі "підтвердження" скидаємо необхідну інформацію, як доказ виконання. Як правило в це поле необхідно скопіювати Вашу поточну адресу IP. Його Ви побачите під полем для підтвердження, просто скопіюйте його мишкою і вставте. Далі, найчастіше,  Вас попросять відобразити в полі для підтвердження адреси відвіданих сторінок. Копіюйте їх мишкою з адресного рядка Вашого браузеру і також вставляйте в поле для підтвердження.


     Якщо що те не виходить, тиснемо "відмовитися від виконання". Рекомендую вибирати клікові завдання, які можна виконувати з одного ІР раз на день і без реклами так.ру.  Через деякий час в розділі "Оплачувані завдання" вибираємо - "перевірені рекламодавцем:", з'являється список перевірених завдань з + або -. Де + ставимо галочку навпроти "у вибраних". Таким чином ви формуєте список вибраних завдань які можна виконувати щодня.

    Надалі просто будете в розділі "Оплачувані завдання" в меню зліва або в шапці вибирати "избр". тобто вибрані завдання, які будуть доступні в перебігу доби і виконувати їх щодня. Побачити які вибрані завдання доступні в даний момент Ви можете лише натискує в меню "избр"!

    Аби дістати вибрані завдання потрібно, зліва в меню "Оплачувані завдання" натискувати "вибрані". З'явиться список доступних на даний момент завдань які Ви додали у вибраних. Більшість завдань можна виконувати раз на добу. Якщо виконувати одне і теж завдання кілька разів за добу, то необхідно міняти IP адреса. Якщо у Вас динамічний IP, то можна просто відключити і знову включити інтернет.

    В більшості випадків для виконання завдання Вас попросять почистити куки і поміняти IP адреса.

Як чистити куки
Internet Explorer:
Сервіс - властивості оглядача... далі з'явиться віконце з вкладками, нам буде потрібна вкладка Загальні - далі  Тимчасові файли інтернету а також кнопочку Видалити Cookie
Opera
Інструменти - Додатково і Cookies, а там я думаю вам доведеться самим розібрати що саме вам видаляти.
FireFox
Інструменти - Налаштування - Приватність - натискаєте Очистити Вашу недавню історію ставите лише одну галочку біля куки. Також рекомендую там виставити параметр - за останню годину
Google Хром
Налаштування і управління Хром - Інструменти - Видалення даних про проглянуті старницах - Видалити куки і інші дані сайтів (ставимо галочку).

Чистити куки вас просять для того, щоб власника сайту не забанили за те, що по рекламі, розміщеній на його сайті щодня клікає одна і та ж людина (тобто за гроші).

Після видалення кукис Вам потрібно буде заново входити в аккаунт. Тому, коли перший раз вводите адресу e-mail і пароль при вході в аккаунт, браузери Вас запитуватимуть чи потрібно запам'ятати пароль для цього сайту - тисніть "так". При подальших входах на wmzona, досить натискувати "вхід", а логін і пароль вже будуть введений в поле автоматично. Це значно  скорочує час виконання завдання.

      Якщо у Вас динамічна адреса (динамічним він є у більшості користувачів інтернету, оскільки статичних адрес IP на всіх не вистачає) IP, то  Ви можете виконувати  одні і ті ж кликовые завдання  кілька разів за добу, кожного разу міняючи IP  і почистивши куки.  Змінити IP  можна просто  відключивши і знову включивши інтернет. Якщо Ви не знаєте який у Вас IP адреса (динамічний або статичний), наберіть в Google або Яндексе  "мій IP". З'явиться інформація про Вашу поточну адресу IP. Запишіть його. Потім відключите і знову включите інтернет, наприклад вимкнете і знову включите модем, роутер, мережевий кабель або стільниковий модем. Якщо після цього Google або Яндекс видадуть Вам новий IP, то IP - адреса  у Вас - динамічний. Можете виконувати одне і теж завдання кілька разів, кожного разу міняючи IP адреса. Але не зловживайте, оскільки і динамічний IP може випадковим чином повторитися. У випадку виконання завдання Вам можуть не зарахують.


     Спочатку здається все дуже заплутаним, але потім все робитимете на автоматі як прості кліки мишкою і заробляти до 2 доларів  день, залежно від вашого вільного часу і швидкості інтернету.

     Окрім клікових завдань на сайті доступні наступні оплачувані завдання:

      Реєстрація без активності - необхідно реєструватися на вказаному сайті (раджу завести окрему електронну пошту для подібних реєстрація, оскільки туди після реєстрації приходитиме море спаму)
     Реєстрація з активністю - як правило це реєстрація в  блогах, на форумах в ситсемах активної реклами, подібних WMzona.
    ПОСТ - необхідно залишити осмислене повідомлення в блозі на форумі або в соціальній мережі.
    СИЛКИ - потрібно залишити повідомлення на форумі, в блозі із засланням на вказаний ресурс.
    ПОШУК - в заданій пошуковій системі (Яндекс, Google і так далі) знайти по вказаному запиту потрібний сайт і перейти на нього.
Що стосується читання листів і серфінгу, у ваш аккаунт приходитиме чимала кількість листів і заслань для серфінгу, але проблема в тому, що як правило доступні вони будуть від декількох хвилин до декількох годин, тому їх треба "ловити", тобто регулярно заходити в свій аккаунт. Завдання ж доступні завжди!

На WMzona  в правій частині сайту є блок "база знань", в якому Ви можете знайти детальнішу інформацію по роботі на сайті.
На сайті передбачено кар'єрне зростання. Чим більше Ви заробляєте, тим більше бонусів від системи Ви отримуєте.
Список і активність ваших рефералов у верхньому меню

Ще раз нагадую!

    Якщо Ви реєструватиметеся на цьому сайті як мій реферал (по силці нижче або банер вищий) і працюватимете на цьому проекті, то додатково до свого заробітку Ви в автоматичному режимі отримуватимете від мене бонуси за перших 10 виконаних завдань і за кожних подальші 20 виконаних завдань (рефбек). Таким чином Ви отримуватимете половину доходу, який Ви принесли мені. Крім того, Ви отримуватимете додаткові бонуси від рефереров другого і третього рівня, тобто людей які залучили мене в цей проект (МИ НЕ ЖАДІБНІ). Тому якщо і реєструватися  на WMzona, то тут!..

Після реєстрації в своєму аккаунте Ви побачите щось подібне (те що бачу я):

Це не фінансова піраміда - це рекламний бізнес інтернету. (Ми допомагаємо розкручувати сайти в інтернеті і  нам за це платять)!В КОЖНОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ЗАРОБІТКУ В ІНТЕРНЕТІ Є СВОЇ ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ. Якщо Ви поглянете відгуки WMzona в інтернеті, то не вважаючи, всякого роду марення про цей сайт, ви побачите 2 основних недоліку:  мало сайтів для серфінгу (тому що Wmzona позиціює себе, як сайт для виконання завдань), і досить смутний дизайн сайту (з чим я згоден). На WMMAIL дизайн буде веселіший і серфінгу і оплачуваних листів трохи більше. На wmmail також можна запрацювати! Але на мій погляд там менше добре оплачуваних завдань. А заробити на листах і серфінгу 90 доларів без великої кількості рефералов за короткий час нереально .

І на на останок, як видалити свій аккаунт на WMzona?

   Це інформація буде корисна, тим, хто хоче змінити рефера. Допустимо ви вже працюєте на WMzona і  не отримуєте рефбек. Видаливши свій аккаунт і  реєструється заново в WMzona на цьому сайті, ви стаєте моїм рефералом і відповідно в автоматичному режимі вам виплачуватиметься рефбек.
  Крім того видалити свій аккаунт і реєструватися заново має сенс, якщо при виконанні завдань ви  заробили погану репутацію від рекламодавців (декілька банів або ГБЛ).

При вході в аккаунт, після набору e-mail і пароля виберіть дію "видалити аккаунт" 


    Крім того в листах від WMzona, які приходять  на ваш e-mail  в кінці листа є силка наступного виду:

http://wmzona.com/qptr/members.php?action=cancel&email=**********@****  
Потрібно натискувати на це посилання.
Якщо реєструватиметеся заново, вказуйте при реєстрації нову пошту і пароль. Залишайте свої відгуки і ставте питання!
РЕЄСТРАЦІЯ