Давайте спочатку обговоримо, що ж таке NeoBux. NeoBuxце сайт, на якому користувачам платять за перегляд рекламних сайтів. NeoBux є найуспішнішим сайтом серед йому подібних. Він працює без єдиного збою вже більше трьох років, і за цей час встиг виплатити своїм користувачам 40 мільйонів доларів. На NeoBux всі виплати відбуваються миттєво - гроші на Вашому рахунку з'являться відразу.

Зазвичай оплата складає від $ 0.001 до $ 0.02 за перегляд одного сайту. Звичайно, це мало, але з «орендованими рефералами» і хорошою стратегією можна отримувати дуже непоганий прибуток.
Хто такі реферали? Це люди, яких Ви залучаєте до проекту, наприклад, Ваші друзі, вони реєструються за Вашою рефссилке і Ви починаєте отримувати відсоток від їх кліків. Але якщо у Вас не дуже багато друзів або Ви не володієте талантом переконання, Ви можете орендувати рефералів у системи.
Що для цього потрібно? Комп'ютер, підключення до Інтернету, кілька вільних хвилин в день і терпіння. Не хочу Вас засмучувати, але навіть для того, щоб почати заробляти по кілька доларів в день, потрібен час.

З чого почати?
Як тільки Ви зареєструєтесь, Ваш аккуант буде називатися Standart. Це безкоштовний аккуант, який гарантує мінімум 4 платні рекламні посилання в день, але в перебігу дня з'являється багато додаткових посилань. На початку Ваша прибуток буде не дуже великою. Тому й потрібно швидше обзавестися рефералами. Перша мінімальна сума, яку можна вивести з проекту - $ 2. Але якщо Ви хочете заробляти більше, краще почекати з виведенням грошей, а витратити їх на оренду рефералів. Вартість ренти одного рефа становить $ 0.20. Мінімально Ви можете придбати 3 рефералу: це коштує $ 0,60. Багато хто робить помилку, витрачаючи всі гроші на рефералів, забуваючи про те, що вони не купують, а тільки орендують їх на 30 днів, і якщо в кінці цього терміну на рахунку не буде достатньо грошей, щоб продовжити оренду, можна втратити рефов і доведеться починати все з початку.
Так як спочатку Ви будете отримувати 0.5цента за клік Ваших рефералів, і якщо хтось із рефов буде недостатньо прибутково працювати, його можна поміняти (рециркуляція), але це коштує $ 0,07. Тому в ідеалі краще дочекатися, коли на рахунку буде $ 1.50 і тоді починати орендувати рефералів, не хвилюючись, що Вам можуть дістатися неактивні ледарі, або не вистачить грошей на продовження ренти. У придбанні рефералів і роботі з ними Вам також можуть допомогти
НеоПоинты. А не пропустити жодної рекламної посилання Вам допоможе NeoBux Toolbar.

На NeoBux є відмінна опція Автооплата. Якщо вона включена, в той день, коли реферал буде переглядати посилання, його оренда буде автоматично продовжуватися ще на один день з 15% знижкою. Спочатку раджу її активувати. Але якщо у Вас на рахунку достатньо грошей, краще продовжити ренту мінімум на 90 днів з 18% знижкою, в цьому випадку Автооплата слід відключити.

Яких рефералів слід залишати, а яких міняти (Recycle)? Реф повинен відпрацювати витрачені на нього гроші і, бажано, ще й принести прибуток. Зрозуміти прибутковий реф чи ні допомагає AVG. AVG - середня кількість кліків, вираховується автоматично на сторінці статистики рефералів. Стандартам (користувачам з аккуант Standart) отримувати прибуток від рефералів найважче, тому що вони отримують лише 0.5цента за реф.клік, тому прибутковий AVG досить високий - 1,33. Якщо користуватися 30% знижкою - 0,93. Але не треба поспішати з ресайклом, слід почекати мінімум 5 днів перед прийняттям рішення. Реферали, які не активні протягом 14 днів, видаляються системою безкоштовно.

Продовжуйте орендувати нових рефералів, але не забувайте, що у Вас завжди повинно бути достатньо грошей на управлінням аккуант. З пакетом Standart, Ви можете максимально мати 300 рефералів. Тому, при досягненні цієї кількості, слід поставити мету - якомога швидше заробити $ 90 для покупки пакета Golden. На це піде певний час, та й витрачати таку суму шкода, але Ви зможете її швидко повернути.
Що дає золотий? Основна перевага те, що тепер Ваша прибуток подвоїться, тому що Ви будете отримувати 1цент за клік від орендованих рефералів. Заробляти буде набагато легше, мінімальний AVG - 0.47 - Ви зможете отримувати прибуток з рефералів, які були для Вас збитковими, ціна на оренду рефералу для пакета Золотий знижена в порівнянні з пакетом Standart, а максимальна кількість рефералів збільшено до 2000 року. Також Вам належить мінімум 9 посилань в день.

Прибуток, яку Ви зможете отримувати, залежить тільки від Вас і від того, як Ви будете керувати Вашим аккуант і рефералами. Ви можете зробити акцент на великій кількості рефералів або на їхній якості. Вибір за Вами.